Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Можна проводити перевірку з питань, не зазначених у запиті: позиція ДФС          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 11.10.17, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 14625
Спасибо сказали: 20 раз
Рейтинг: 0

Податковий кодекс України (ПК) прямо не забороняє проводити перевірки з питань, безпосередньо не зазначених у запиті (як, наприклад, у разі проведення перевірки на підставі, передбаченій пп. 78.1.19 ПК).

Так відповіли фахівці ДФС, розглядаючи запит щодо правомірності:

  • проведення документальної позапланової перевірки на підставі підпункту 78.1.4 ПК у ситуації, коли письмовий запит органу контролю про подання платником податків інформації не містить інформації про виявлену недостовірність даних за всіма чи частиною таких податків;
  • вимоги під час проведення такої перевірки надати документи чи їх копії та інформацію, що стосується інших податків, щодо яких у письмовому запиті немає інформації про встановлення недостовірності даних у деклараціях.
Пояснення та документальні підтвердження, що надає платник податків на запит, зі слів фіскалів, можуть також містити інформацію, яка свідчитиме про недостовірність даних, зазначених у інших деклараціях з цього податку або з інших податків.

Аналогічна позиція податківців і щодо документальних позапланових перевірок, які проводять на підставі підпункту 78.1.1 ПК щодо операцій платника податків і третіх осіб, не зазначених у такому запиті, але яких стосується операція, зазначена в запиті.[необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 17.07.18, 5:42
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне