Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 4, свеженьких 1
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Чи можна виїзну документальну перевірку замінити на невиїзну          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 18.06.17, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 14424
Спасибо сказали: 20 раз
Рейтинг: 0

Відповідно до інформації, наданої ГУ ДФС у Запорізькій області, директор ТОВ листом особисто звернувся до ДПІ з проханням здійснити перевірку в приміщенні ДПІ у зв’язку з неможливістю надати приміщення для проведення перевірки.

Норми глави 8 ПКУ не позбавляють контролюючі органи права вжити заходів щодо організації та прийняття рішення про проведення документальної невиїзної перевірки платника податків, за умови наявності обставин для її проведення, визначених ст.ст. 77 та 78 ПКУ, й обов’язкового дотримання вимог ст. 79 ПКУ стосовно її організації.

Акт (довідка), складений за результатами перевірки та підписаний посадовими особами, які проводили перевірку, у строки, визначені ПКУ, надається платнику податків або його законному представнику, котрий зобов’язаний його підписати.

Згідно з інформацією, отриманою від Головного управління ДФС у Запорізькій області, акт перевірки отримано платником податків 11.05.2016 р. Своєю чергою, заперечень до акта перевірки не надано.

Індивідуальна податкова консультація ДФС від 08.06.2017 р. [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 25.06.18, 0:43
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне