Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Неназначенных незавершенных заказов: 4
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Банки почали надавати інформацію ДФС про рахунки фізосіб, які мають статус ФОП          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 14.09.18, 0:00
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 18907
Спасибо сказали: 24 раз
Рейтинг: 0

Механізм взаємодії ДФС та банківських установ в частині обміну інформацією щодо рахунків фізосіб, які мають статус ФОП, запрацював. ДФС вже отримує дані від банків, - повідомив в.о. заступника Голови ДФС Євген Бамбізов на своїй сторінці в [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки].

Він нагадав, що ДФС ще влітку [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки] надати інформацію по усіх фізособах, що мають відкриті рахунки.

Євген Бамбізов назвав цей крок вимушеним, який вимагає значних зусиль як з боку банківських установ, так і з боку фіскальної служби – адже йдеться про суттєвий масив інформації.

Бамбізов так пояснив необхідність цього кроку: "Значна частина ФОП приховує свої справжні прибутки, використовуючи для своєї підприємницької діяльності (конкретно – для розрахунків за послуги та товари) рахунки, відкриті на вимогу фізичних осіб. Нагадаю статистику, яку озвучував на зустрічі з банкірами на початку серпня: з майже двох мільйонів самозайнятих осіб банківські рахунки, відкриті для здійснення підприємницької діяльності, мають лише 964 тисячі ФОП. Просте запитання: інші що – «не працюють»? Всі ми розуміємо, що це не так. Отже, йдеться про умисне заниження оборотів бізнесу, ухилення від податків. За попередніми оцінками, від цього бюджет зазнає суттєвих втрат – мова йде про мільярди гривень".

За словами Євгена Бамбізова від банків отримана перша інформація про рахунки, відкриті особами, що мають статус ФОП. Наразі вона опрацьовується. Й вже попередній аналіз свідчить: лише третина з них відкрита як рахунки для ведення підприємницької діяльності.

В.о. заступника Голови, звертаючись до фізосіб-підприємців, закликає їх декларувати доходи та працювати прозоро. Він наголосив, що тільки за таких умов можливий діалог між фіскальною службою та підприємцями.

"Ми готові підтримати та захистити кожного, хто веде чесний бізнес, – але в той же час всі, хто намагається «сховатись», рано чи пізно понесуть відповідальність. Жодних компромісів. Хай то буде великий бізнес чи малий підприємець. Податки повинні платити всі", - попередив Бамбізов.

По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 22.04.19, 2:33
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!

Курсы валют: доллар США к гривне Курсы валют: евро к гривне Курсы валют: российский рубль к гривне