Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Ищу конфигурацию для Пекарни или Хлебозавода
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Пользователю 1С 7.7 > Остальные конфигурации 1С 7.7
kantioni
Помогите пожалйста найти конфигурацию Пекарня или Хлебозавод для Украины для 7.7 желательно
andyjan
а чим ПУБ не підходить?
kantioni
Цитата(andyjan @ 18.07.09, 9:33) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
а чим ПУБ не підходить?

Да, там слишком много лишнего, хотелось бы более узкую направленность! Если у кого есть, скиньте ссылочку!
zetovich
дык...может проще не использовать "Да, там слишком много лишнего"....+на поддержке и рег отчеты будут
Nasreddin
Цитата(kantioni @ 17.07.09, 20:00) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Помогите пожалйста найти конфигурацию Пекарня или Хлебозавод для Украины для 7.7 желательно


Для России пойдет???
Fynjy
Используйте Excel там ничего лишнего. Что нарисуете, то и будет.
Valerka
Цитата(Fynjy @ 23.07.09, 10:50) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Используйте Excel там ничего лишнего. Что нарисуете, то и будет.

32541510.gif +100
Nasreddin
Цитата(kantioni @ 17.07.09, 20:00) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Помогите пожалйста найти конфигурацию Пекарня или Хлебозавод для Украины для 7.7 желательно


Итак, для России = необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
kantioni
Цитата(Nasreddin @ 23.07.09, 11:43) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Итак, для России = необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

Спасибо конечно, но Росийская у меня имеется, а мне нужна именно украинская, или российскую "украинизировать")
kantioni
Цитата(Fynjy @ 23.07.09, 10:50) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Используйте Excel там ничего лишнего. Что нарисуете, то и будет.

))))))))) оборжаться можно!!!! эти ребята которые меня просили найти конфу, таки считают все в охрененно большом экселевском файле)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) в натуре ничего лишнего, и воткнуть, что к чему могут только они, вот блин конспираторы!!!!!!!!!!!!!! никакой утечки информации)))))))))))))))))))
Valerka
38000000.gif 38000000.gif
Пеппи
smile.gif)
skelelaz
На рахунок "слишком много лишнего в ПУБ", то я сказав би навпаки - надто замало для хлібокомбіната. Розкажу свою історію. Там же (тобто на хлібокомбінаті) працюю з 2000-го року, 1С 7.7 запровадили в 2002 (доти була 6.0). Захотіли зробити "чисто" свою конфігурацію. Взяли за основу стандартну бухгалтерію від Abbyy. 2 роки переробляли під себе, переробили стандартну конфігурацію процентів на 70. Все працює, на всіх ділянках суцільний облік в 1С, цілодобова робота. Але чим далі, тим ставало ясно, що ідемо в тупик. Будь-яка регламентована звітність або не працює взагалі, або максимум на половину. Всі звіти для аналізу доводиться розробляти самим. Навіть обновити якісь дрібниці (напр. касові ордери, платіжну відомість - те, що останнім часом змінилось) дуже проблематично. Бухгалтери над звітністю "пашуть як коні". Минулого року відкрили паралельно з хлібом конвеєрне виробництво печива. Процеси приблизно схожі з виробництвом хліба. І спочатку вели нову фірму в старій базі разом з хлібом. Але я паралельно взявся вивчати ПУБ. Побачив усі плюси, а також, чого не вистачає. До Нового року втілив необхідні речі зі старої конфи і з 1-го січня перевів печиво на ПУБ. Ще пару місяців пішло на доробку другорядного, думаю, ще пару місяців і все буде на висоті. При цьому нічого принципового не міняв, не йшов на повідку у бухгалтерів, як конфігурацією по хлібу. Довелося, правда, багато поконфліктувати з бухгалтерами. Вони звикли, що раніше я будь-які їхні забаганки втілював в життя, не дивлячись, чим і де це пізніше вилізе. В ПУБ легко знаходити помилки бухгалтерів, програма контролює послідовність документів, чого не скажеш про стару. Тому що це основна біда. Цим бухгалтери страшенно полюбляють маніпулювати. А там, де є виробництво, постійно перераховується собівартість - такі речі - це просто катастрофа. І я вже разів 5 цього року обновлював конфігурацію. Звичайно, не просто "замещать объекты", але все одно досить швидко. Вся звітність за 2 кліки мишкою. Хлібні бухгалтери просто заздрять. Зараз у мене в планах перевести з Нового року на ПУБ і виробництво хліба. Звичайно, тут ще буде роботи, бо є додаткові процеси, документообіг, ніж на виробництві печива, але все одно. З ПУБ я буду мати і вже маю величезне полегшення на голову. На хлібу, я періодично чую нарікання - то не формується, там чомусь звіти різні цифри показують, а над пошуком причини помилки можна пару днів сидіти. В період звітності - всі кричать: "В нас є програма, а звіти заповнюємо вручну". Неможливо просто фізично встигнути перепрограмувати усі звіти до виходу нових змін. План рахунків в старій базі теж на десяток пунктів відрізняється. Це все наслідок "чисто своєї" конфи. Так що для хлібокомбіната ПУБ і тільки ПУБ з некритичними доробками.
Vofka
Вообще-то тема поиска конфигураций находится в другой ветке! Поэтому эт тему закрываю (давно пора бы icon_crazy7.gif )
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.