Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Редагування номенклатури в Ексель
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Пользователю 1С 7.7 > Платформа 7.7
mapki
Постало наступне завдання: потрібно перегрупувати номенклатуру (товари), які продаються у магазині, оскільки стара класифікація є некоректною. Вручну (через довідники) це займе дуже багато часу. Чи можна якимсь чином експортувати дані номенклатури в ексель, там все відредагувати і потім імпортнути в 1с.
Дякую!
Домовик
якщо "експортувати" ви зможете вручну, то імпортувати доведеться з програмістом. А програмісту все одно - що імпортувати, що написати обробку для переформування кодів. А останнє навіть легше зробити.
Vofka
Цитата
А останнє навіть легше зробити.

Во-во, без экселя даже проще будет.
Домовик
Vofka, чому б не викласти обробку на сайті? Програмістам єрунда зробити, зате купа тут зареєстрованих та щасливих бухгалтерів.
Vofka
Цитата
Vofka, чому б не викласти обробку на сайті?

Если вам надо моё благословение на разработку - то благословляю smile.gif
-=VJ=-
Цитата(Vofka @ 18.01.12, 14:29) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Во-во, без экселя даже проще будет.


Не проще.
Новую структуру нужно как-то и кому-то задать.
А лично я, как программист, терпеть не могу делать за бухгалтеров их работу. smile.gif
Домовик
ааа, разве это не стандартное добавление ноликов?
-=VJ=-
Цитата(Домовик @ 18.01.12, 15:24) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
ааа, разве это не стандартное добавление ноликов?


Там же написали "перегруппировать".
Это значит папки создаются новые и элементы раскладываются в них в новом порядке.
mapki
Я мав на увазі, що мені треба наприклад перенести всі елементи із групи "Соки" у групу "Безалкогольні напої"
Домовик
це можна зробити ручками і достатньо швидко. Відкриваєте список: справа -дерево каталогів, зліва -список. Зліва вибираєте - куди, зправа папку -яку. у вікні зверху кнопка з синенькою стрілочкою (перенести групу), здається так. Переносите. АЛЕ! Кількість вкладених папок одна в одну обмежена. і якщо в соках ще папки, то не перенесете. якщо безалкогольні напої входять в інші папки - теж. Тоді дійсно танцюєте з програмістом.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.