Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Автоматизація бухгалтерії за допомогою робота-бухгалтера "ЕЛФІ"
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Тематическое общение
mister-x
Коли я ще був на бух. курсах, то чув від викладача - діючого головного бухгалтера необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки (йому знайомий з Харкова прислав безкоштовно - потестити так би мовити, я так зрозумів - це харківська розробка). Казав, що йому ця програма більш зручна ніж 1С:Підприємство (там він сам міг і друковану форму поправити/реалізувати і проводки змінити/реалізувати і ін.). От він і жалів, що ця програма не набула такого розповсюдження як 1С і він змушений на 1С пересісти.
Хтось чув чи працював із цією програмою?
logist
Бегло пробежался описанием, не вижу ничего такого супер отличного от 1С. Возможно на уровне 2003 года это было лучшее решение.
Pepe
Меня в первую очередь интересует сопровождение, своевременное внесение изменений в программу при изменении отчетности и законодательства.
mister-x
мабуть і в 2005 р. вона ще такою залишалась - тоді і на курсах був

Цитата(Pepe @ 26.11.11, 23:09) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Меня в первую очередь интересует сопровождение, своевременное внесение изменений в программу при изменении отчетности и законодательства.
так, на жаль, поки що, російське рішення від фірми 1С - найкраще в цьому плані в Україні

мабуть, програма написана на Delphi
Pepe
Цитата(mister-x @ 26.11.11, 23:18) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
мабуть, програма написана на Delphi

1С добра ще тим, що дозволяє вносити зміни якщо це не зробив своєчасно виробник, підлаштовувати програму "під себе".
mister-x
Цитата(Pepe @ 26.11.11, 23:27) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
1С добра ще тим, що дозволяє вносити зміни якщо це не зробив своєчасно виробник, підлаштовувати програму "під себе".
ну, якщо в кожному місті будуть партнери фірми, що розробила ПО, то також будуть підлаштовувати програму під тебе wink.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.