Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Заборона запису документа в базі приймачі
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Конфигурация "1С:Конвертация данных"
SaintDaemon
Платформа 8.3.14.1630
Конвертація 2.1.8.2
Обмін між УТП 8.3.14.1630 та Роздріб 2.2.7.45 (хоча це не важливо)

Доброго дня!

Маю умови:
1) Склади мають шукатись по назві і не створюватись нові, якщо відповідність не була знайдена.
2) Якщо приходить документ з складом, якого немає в базі, то його НЕ записувати

З першим я розібравсь...Поставив поля пошуку Наименование і ЭтоГруппа + в обробнику ПослеЗагрузки написав
Если Не ОбъектНайден Тогда
    Отказ = Истина;
КонецЕсли;

Якщо створити новий склад, то в іншій базі він не збережеться.
По другому я хотів написати умову: якщо склад не заповнений (адже новий склад не має створюватись і тому поле мало б бути пустим), то не записувати документ.
АЛЕ
Склад заповнений! Якщо цей новий склад обраний в якомусь документі то він записується, не зважаючи на мою умову.

Чому так відбувається? При перенесенні самого складу умова спрацьовує, а при перенесенні документа з цим складом - ні.

Уточнюю...в конвертації властивостей документа для реквізиту Склад вказано що він має вивантажуватись по правилу з моїми умовами.
Уточнюю...якщо в мій код дописати якусь сообщалку для тесту, то видно що код викликається і при перенесенні документа але все одно склад записується.


 ! 

необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки: 4, 5
 
sava1
Цитата(SaintDaemon @ 19.03.19, 9:55) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
ПослеЗагрузки написав

Если Не ОбъектНайден Тогда
Отказ = Истина;
КонецЕсли;


просто поставить птису - не создавать новый объект в приемнике....

Цитата(SaintDaemon @ 19.03.19, 9:55) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Якщо цей новий склад обраний в якомусь документі то він записується, не зважаючи на мою умову.


чудес не бывает - где-то налажал.
SaintDaemon
sava1 @ Сегодня, 10:16 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
ДЯКУЮ!)
Прибрав код, поставив галочку і все запрацювало так, як треба. Документ створився без складу. Тепер просто допушу якусь умову, щоб док. без склду не зберігавсь...
Тему закрито.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.