Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: комментарий к номенклатуре из формы списка
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Программирование в 1С Предприятие 7.7
4andriy
1С 7.7 7.7.0.027 Предприятие

Хочу открыть справочник номенклатуры, есть колонка "Скидка". Добавил кнопку "Скидка". Нужно не открывая саму позицию нажать на кнопку и что-бы в текущей строке был добавлен нужный текст.

Процедура Кнопка1()
Документ = ТекущийДокумент();
Документ.ТекущаяСтрока("Справочник.Номенклатура.Скидка","Товар со скидкой")
Скидка = ?(СокрЛП(Основание) = "", "Товар со скидкой", Основание);
КонецПроцедуры
mister-x
Це в списку номенлатури хочете таке реалізувати чи в журналі документів?
Щодо коду 48000000.gif де ви такий код в 7.7 бачили?
4andriy
mister-x @ Сегодня, 13:07 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
в довіднику номенклатури

4andriy @ Сегодня, 13:36 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
не відкриваючи сам довідник, щоб міняло тільки ту строку де виділено
mister-x
Що таке Основание в контексті довідника Номенклатури? Для документів є таке поняття, а для довідників у 7.7 немає.
Vofka
Цитата(mister-x @ 28.11.18, 14:38) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Що таке Основание в контексті довідника Номенклатури?

Какой-то произвольно добавленный реквизит, видимо.
mister-x
Можливо, поки що задача сумбурно описана. Є підозра, що таке потрібно реалізувати у журналі документів, оскільки в документі можна надавати знижки, а довідник загальне поняття. Хіба що це якась самописка. ІМХО
Цитата(4andriy @ 28.11.18, 12:01) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
1С 7.7 7.7.0.027 Предприятие

це версія Платформи, а яка конфігурація, якщо ви вже вказали таку інформацію?
4andriy
це 1с 7: Підприємство, змінні довільні

потрібно щоб можна було правити в довіднику, а не в документі
коли я відкриваю конкретну номенклатуру там все працює з даним кодом
Процедура Кнопка1()
Скидка = ?(СокрЛП(Скидка) = "", "Скидка 10%", Скидка);
КонецПроцедуры


але задача винести кнопку в форму списку - там де курсор там і йде зміна
Naghual
Андрей. Вы бы подучили сам язык сначала.
От вас много нубских вопросов.
Сложно программировать не зная азов языка.
4andriy
Naghual @ Сегодня, 19:21 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
угу, кнопка уже работает
4andriy
4andriy @ Сегодня, 19:25 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
только как кнопку вывести в форму списка не знаю
mister-x
так як і в форму елемента wink.gif
4andriy
mister-x @ Сегодня, 21:31 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
в формі елементу все працює)
volodya1122
4andriy @ Вчера, 21:44 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Процедура Кн()
    Если ПустоеЗначение(ТекущийЭлемент())=1 Тогда
        Возврат;
    КонецЕсли;  
    Если ТекущийЭлемент().ЭтоГруппа()=1 Тогда
        Возврат;
    КонецЕсли;    
    Элемент=СоздатьОбъект("Справочник.Контрагенти");
    Элемент.найтиЭлемент(ТекущийЭлемент());
    Элемент.Телефони=СокрЛП(Элемент.Телефони)+" проба";
     Элемент.Записать();
КонецПроцедуры
mister-x
4andriy, необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки є можливість пізнати чому в одному випадку проацює, а в іншому ні.
Vofka
mister-x, без обид, но отвечайте либо по сути вопроса либо обратите внимание на 16 пункт правил.
Sharzem
Цитата(4andriy @ 28.11.18, 12:01) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Хочу открыть справочник номенклатуры, есть колонка "Скидка". Добавил кнопку "Скидка". Нужно не открывая саму позицию нажать на кнопку и что-бы в текущей строке был добавлен нужный текст.


1. Довідники на платформі 7.7. ніколи не мали табличних полів, тому колонка "Скидка" в формі довідника може відображуватися у вигляді Таблиці значень яка в свою чергу може заповнюватися як приклад, з підчинених довіднику довідників.
2. Облік товарів (в плані ціноутворення) на різних платформах обліковується по-різному (FIFO, LIFO, середньому)
3. Зважаючи на п. 2 Ви не можете універсально виконувати ті дії які викладені в Вашій процедурі (то зовсім не туди).
4. Цілком підтримую позицію шановного mister-x і рекомендую Вам замість кнопки в формі списку довідника вивести додатково поле з функцією яка поверне Вам 2 ціни: 1 звичайна, вона в Вас вже є (незрозуміло як вона розраховується і від яких чинників залежить, оскільки дуже мало інформації про те з чим Ви працюєте) та 2 - ціна із знижкою.

Якби я був Вашим роботодавцем я б Вам задав одне питання: накой Вам розмір знижки на формі довідника ?

Будь-ласка, почніть з початку питання, що Вам потрібно зробити в цілому, а не лише кусочок якоїсь незрозумілої нам ідеї. Ваші питання розглядають спеціалісти з багаторічним досвідом і те що Ви намагаєтеся реалізовувати це дрібниці... Головне правильно описати завдання.

volodya1122 @ Сегодня, 10:51 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,

volodya1122, Ви що просто познущалися ?
А він візьме і вставить Ваш кусок кода...
Добре якщо в довідник "Номенклатура" friends.gif
volodya1122
Sharzem @ Сегодня, 14:43 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,

Ну я бачу автор не повний "0". Бачу в 1С щось розуміє. Думаю вийде проаналізувати мій примітивний код на декілька рядків і виправити так як йому потрібно.
p.s. Одного разу на Іншому форумі реально приходилось одному "програмісту" пояснювати що означає знак запитання перед дужками (а автор бачу вміє ним користуватись, значить розбереться)
mister-x
а хтось взагалі зрозумів до кінця ТЗ?
4andriy
mister-x @ Сегодня, 12:40 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
вже все працює)
twilight_dream
А в таблице справочника (форма списка) разве нет события списка, в котором имеется такие переменные, как ТекущаяСтрока, ТекущаяКолонка, или это методы таблицы, давно в семерку не заходил. плюс используем функцию "Ввести Значение", в которой выбираем нужный документ, а из него уже берем текст скидки?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.