Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Зняття режиму сумісності
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Программирование в 1С Предприятие 8.3
SaintDaemon
Платформа 8.3.10 і вище, конфігурація Бухгалтерія для України редакція 2.0.

Доброго дня!
Подививсь курс відеоуроків про механізм розширень... Начебото все класно-круто-харашо... Але в конфігурації БУ 2.0 стоїть режим сумісності 8.3.4 з яким це все не працює, звісно ж.
Якщо я зніму режим сумісності, то чи не порушить це якийсь стандартний функціонал типового рішення??? Логіка каже, що раз режим стоїть - значить він треба)
Petre
SaintDaemon @ Today, 9:19 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Звісно, порушить. Крім зміни режиму, треба ще зробити згідно необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки.
SaintDaemon
Petre @ 03.08.18, 12:07 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
...не зрозумів для чого мені інструкція...там якийсь перехід з 8.2 на 8.3...в мене 8.2 немає...
...то мені чекати поки розробники оновлять програму і там сумісність буде >= 8.3.10?...а до цього без механізму розширень робити...
...в УТ, дивлюсь, такий самий режим сумісності стоїть...
Petre
SaintDaemon @ Today, 10:44 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Якщо б ви трохи прочитали, ви зрозуміли б, що там не лише про перехід з 8.2 до 8.3, а й опис дій для підверсій 8.3.
У розробників сумісність прив'язано до версії бсп. Без зміни версії бсп ніхто сумісність підвищувати не буде. Щодо зміни версії бсп, я не знаю, що має статись, щоб розробники це зробили...
В УТ також 8.3.4, у БАС ЄРП - 8.3.6, але від цього не легше...
SaintDaemon
Petre @ Сегодня, 11:59 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
...ага...вже побачив, що там дійсно є конкретні проблеми, на конкретних релізах 8.3...
...короче, якщо знімати, то це морока точно буде)...
...дякую!)...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.