Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Зміна мови в звітах.
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Пользователю 1С 8.3, 8.2, 8.1, 8.0 > Прочее 1С 8
TIM_17
Підскажіть будь лска як змінити мову в оборотках з російської на українську не можу знайти. Буду дуже вдячний за допомогу....
-=VJ=-
Цитата(TIM_17 @ 08.06.11, 15:03) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Підскажіть будь лска як змінити мову в оборотках з російської на українську не можу знайти. Буду дуже вдячний за допомогу....


Конфігуратор->адміністрування->регіональні установки інформаційної бази->мова(країна)->українська(Україна)
TIM_17
Цитата(-=VJ=- @ 08.06.11, 15:14) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Конфігуратор->адміністрування->регіональні установки інформаційної бази->мова(країна)->українська(Україна)

Дякую, але не допомогло....
-=VJ=-
Цитата(TIM_17 @ 08.06.11, 16:45) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Дякую, але не допомогло....


А при інсталяції українська була встановлена? бо тоді доведеться довстановити.
TIM_17
Цитата(-=VJ=- @ 08.06.11, 17:01) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
А при інсталяції українська була встановлена? бо тоді доведеться довстановити.

Так, як встановляв була українська мова, і всі форми що друкуються: ав. звіти, наклалні українською. а от обротки самі шапки на російській
Vofka
А зачем 2 одинаковые темы создавать?!
TIM_17
Цитата(Vofka @ 08.06.11, 17:40) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
А зачем 2 одинаковые темы создавать?!

помилився... вибачаюся
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.