Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: зведений звіт нарахувань і утримань.
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Программирование в 1С Предприятие 8.3
tomprod
прошу вибачення.
У мене 8.2 ЗІК бюджет.(1.0)
Бухгалтеру потрібен розгорнутий меморіальний ордер 5.
тобто щоб було видно яка сума звідки взялася.
Той звіт що є в конфі, "по нарахуванням і утриманням" їй не підходить. Оскільки там нема ЄСВ22 8.41, дорахувань ЄСВ...
Зняю що є такий звіт "Свод начислений и удержаний" в інших конфах і він ніби то містить більше інфи.

Може хто зна де такий звіт взати чи як його зробити самому за допомогою СКД. Хоча СКД я дуб-дубом.
Дякую.
tomprod
вже встиг переглянути декілька уроків. спробував створити власний звіт. а от одного не можу зрозуміти в яких реєстрах накопичення знаходяться суми нарахованих ЄСВ, ПДФО, внески, бо щось таблиці пусті. Може хто уже таке робив.
А ще одне питання - чи є десь дані про суму донарахованого ЄСВ. Бо звіт по ЄСВ показує лише базу і мін базу а мені різниця потрібна.
logist
Цитата(tomprod @ 25.02.17, 21:53) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
вже встиг переглянути декілька уроків. спробував створити власний звіт. а от одного не можу зрозуміти

якщо ви хочете продовжувати в контексті програмування - перенесу тему у відповідний розділ.
tomprod
logist @ 27.02.17, 14:38 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
якщо то перенесіть. Можливо там хтось підкаже.
logist
Цитата(tomprod @ 02.03.17, 11:11) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Можливо там хтось підкаже.

Там хтось підкаже лише в контексті питань з програмування. Переношу.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.