Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Динамічне оновлення.
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Тематическое общение
XBrut
У мене оце тут стоять кілька баз на термінальних серверах. І одна sql.
І я динамічно оновлюю. Постійно багато, і без особих проблем.
Хто більш в курсі, підкажіть будь ласка, наскільки це небезпечно на сьогодняшній день?
П.С.
у мене чомусь надія, що з оновленням платформи воно якось вирішиться ... чи нє?
Petre
XBrut @ Сегодня, 12:59 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Дуже не часто вдаюся до демонічного оновлення.
Раніше помічав, що зміни у коді переварюються з успіхом, а зміна форм призводить до глюків.
Нещодавно динамічно оновлював зміни у коді на платформі 8.3.7.1970. В результаті зміни не було застосовано динамічно. Більш того, після наступного звичайного оновлення (з реструктуризацією) ці зміни не оновились (хоча інші зміни оновились).
Довелось знімати з підтримки та завантажувати конфігурацію поставки...
XBrut
а який контекст? сервер. формат бази.

у мене інтуітивне враження, що , якщо це все на одному комп'ютері. і дискова система швидка, то проблем особливо не виникає....
Petre
XBrut @ Сегодня, 13:49 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
клієнт-сервер, MS SQL.
XBrut
Petre @ Сегодня, 13:52 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
ну так. якщо клієнти сидять на інших ЕОМ через мережу це одне.
а якщо вони сидять на тій самій ЕОМ і звертаються до бази через оперативну пам'ять і той самий диск - це трохи інше.. мені здається smile.gif
Petre
XBrut @ Сегодня, 14:01 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Ну звісно, логічно (і фізично) машини окремі: клієнт та сервер.
"Трохи інше" може проявитись лише у часі оновлення, але не у функціоналі. Якщо розробники не здатні забезпечити функціонал у певних варіантах, то вони відключають такий функціонал для цих варіантів. Щось я не помітив попередження про те, що "за даних умов динамічне оновлення не можливе, бла-бла-бла..." crazy.gif
XBrut
Це так.
У мене колись був клієнт, який купляв в Туркменістані газ. За бартером.
І вони змагались один з одним хто кого більше наїбе перехитрить.
Туркменістан висталяв ціну за газ вдвічі вищу за ринкову, а клієнт виставляв ціну за український товар втричі більшу.
І от у них була така гра.
Ну і тут щось схоже. там дають функціонал , який не працює. ну, а тут відповідно поважають авторські права smile.gif
Vofka
Я стараюсь динамически не обновляться. Только в крайнем случае. Каждый раз при этом сильно очкую волнуюсь.
andr_andrey
XBrut @ Вчера, 12:59 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки ,
Обновляемся по возможности динамически, главное, чтобы для обновляемой базы была установлена блокировка регламентных заданий.
При таких условиях проблем не получали на 8.2.19.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.