Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Канхвуз з електронним декларуванням
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Общий раздел > Офф-топик
XBrut
Українська правда опубліковала блог Антона Геращенко що до електронного декларування
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
якщо я не помиляюсь - це заявка на скандал.
А кажуть, що на прес-конференції представники "Міранди" сказали мов "доведіть, що це декларація тієї самої людии, що ви кажете".
Цікава позиція. Доведіть що це та сама людина. smile.gif то хто завгодно буде казати : "доведіть , що це я". Порошенко скаже "доведіть, що це я".
Я навіть не полінувавя подивитись на ту декларацію
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

як то писали колись "все цікавіше і цікавіше"

П.С.
доречі. чергове лайно з ціми "крупними хвірмами" в яких "окрема реальність"
XBrut
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

Цитата
"Це не хак. Це профанація. Система знаходиться в дослідній експлуатації. Дозволено використання тестових ключів ЕЦП", - заявив директор Міранди Юрій Новіков.


faceoff.gif

П.С.

Цитата
А через день возвратился в Киев, сел за выданный ему Ситником лист
пергамента и, заливаясь слезами, написал черными чернилами, настоянными на
дубовой коре, желудях и черном железе: "Князь-бо Ярослав муж богобоязливый
...". Сбоку, наискось, мелкими буквицами
вывел: "Ох, слезы мои, слезы горькие!"


(ц) П.Загребельний. Роман "Диво".

Посилання на декларацію Рябошапки вже видалили. Ну нічого. У мене ось є
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

XBrut
faceoff.gif

Віталій Шабунін Голова правління Центру протидії корупції, експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ:

необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

Цитата
Вони імітували злам системи тим, що авторизувалися на порталі, що працює в тестовому режимі, за допомогою тестового ключа і ввели тестові дані в форму декларації, яку потім підписали тим самим ключем.


цей досвід можуть перейняти банкіри :
Цитата
так. ваші гроші зникли, тому що наш сайт працює в тестовому режимі. ми запустимо його в роботу до 1 вересня


як можна запускати софт такої важливості у відкритий доступ в тестовому режимі?
це ж хтось придумав. хтось погодився. хтось промовчав і не став заперечувати....
у мене враження, що у нас в країні живе колективний даун.
XBrut
"Імпєрія наносить отвєтний удар smile.gif
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

зверніть увагу на літературний оборот :
Цитата
Представники експертної групи, яка опікується питаннями цифрового підпису, підтвердили, що ключ виданий державним підприємством "Українські спеціальні системи", а також, що він не має статусу тестового.

і ні гугу , що то за експертна група. і що то за представники. і це "Українська правда".

П.С.
представник експертної групи повідомив, що у когось руки виросли із сраки. можливо навіть у всіх нас.
XBrut
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки


власне. а де сотні тисяч невдоволених громадян? вікна в кабміні та в адміністрації президента вже побиті?

П.С.
ну що у нас зараз одноесніки за годину отримують? близько 10$? готуйтесь будем отримувать 5.
andr_andrey
XBrut @ Сегодня, 14:05 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки,
Не паникуйте. У нас везде "тестовый режим", всегда можно найти козла отпущения, мол "не я это".
Petre
Цитата(XBrut @ 22.08.16, 14:05) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
МВФ знову відклав питання про виділення Україні кредиту

Гарна новина. Ще б безвіз відклали. А потім девальвація, інфляція, заборгованості за зарплатою і пенсіями, і новий Майдан не за горами...
XBrut
andr_andrey @ Сегодня, 15:10 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки,
я и не паникую. если шо. так я живу на правом берегу Днепра, то есть буду жить в Польше.


необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
замість того щоб тихо дати винним по зубам і виправити становище - йде змагання хто гучніше крикне.

От Лівий берег. Не саме останнє видання. Політичний оглядач дозволяє собі клеїти ідіота в буквальному сенсі.
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки


П.С.
якби то від мене залежало, я б взагалі найняв закордонну фірму, закордонну прийомку. і щоб цифрові підписи видавали десь у Швеції.
бо з нашими дибілами діла не буде.
donbass
Цитата(XBrut @ 22.08.16, 14:05) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
власне. а де сотні тисяч невдоволених громадян? вікна в кабміні та в адміністрації президента вже побиті?

держдеп не профінансував.
Petre @ Вчера, 16:47 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки,
так не було ж команди з-за океану. майдан відкладається.
Petre
Цитата(donbass @ 23.08.16, 10:02) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
так не було ж команди з-за океану.

Як скажете, головне щоб вам подобалось. faceoff.gif
Як там рузькемір? ПРас-ахметов пайки роздає? Комунізм вже повний? crazy.gif
Vofka
Минутку внимания. Хочу напомнить про политический срач. А именно о том, что не нужно его разводить. donbass, не начинайте и не провоцируйте других. В противном случае придется заблокировать вашу учетку.
donbass
Vofka @ Сегодня, 10:32 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки,
У меня такое ощущение, что я сказал то, что говорят другие, только несколько конкретнее. Более точно указал на виновника торжества (по моему субъективному мнению). Результат - бан.
Да здравствует свобода слова
Vofka
donbass @ Сегодня, 10:36 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки,
свое субъективное мнение, по этой теме, держите, пожалуйста, при себе. Наш сайт не для этого.
XBrut
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

Цитата
депутат фракції БПП Іван Вінник зазначив, що грант на систему електронного декларування було виділено урядом Данії. Зокрема, мова йде про 97 тисяч доларів, які фігурують у договорі між ТОВ “Міранда” та проектним офісом ООН.

«Значна сума гранту була витрачена не на програмне забезпечення, його розробку і тестування і т.д., а на рекламу цього дійства», – сказав Вінник.



о. там апі є. можна отримувати декларації в 1С smile.gif

crazy.gif

XBrut
цікаво. то мабудь можна витягнути через те апі базу скажім в 1С smile.gif
оформити культурні звіти, пошук.
і заё.. брати шефство над місцевими діячами smile.gif
Petre
XBrut @ Сегодня, 14:48 необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки,
Це і є суспільний контроль.
XBrut
ситема електронного декларування , що почала діяти 15 серпня 2016 року не працює smile.gif

Егор Динин
Разработчиков просто пытались сделать козлом отпущения:
Цитата:
Цитата
Розробник системи зазвичай є кращим фахівцем, аніж її замовник. Саме він має вказувати на нереальні терміни атестації в ДССЗЗІ; саме він має пропонувати зміни до техзавдання, коли бачить, що його нинішня редакція є проблемною тощо.


необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
XBrut
Як казав Товариш Сталін "оні оба хуже".
logist
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
не к данной ситуации, просто в порядке оффтопа
Цитата(Егор Динин @ 02.09.16, 19:15) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
саме він має пропонувати зміни до техзавдання, коли бачить, що його нинішня редакція є проблемною тощо.

А разве нет? Если разработчик видит, что разработанный продукт не жизнеспособен или будет создавать проблемы, или не удовлетворяет цели - надо останавливаться и говорить это заказчику. Или как поставили ТЗ так и делаем? Ладно там задача на 10 часов, но крупные проекты.
Егор Динин
Цитата(logist @ 03.09.16, 22:06) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
А разве нет?

Если в общем то да, но в данном случае притянуто за уши:
Цитата
Ще одна вагома проблема захисту персональних даних – те, що пошта від системи е-декларацій пересилалася через поштовий сервер "Міранди". "А що нам було робити, якщо НАЗК вимагав здати систему, а свого поштового серверу у них не було", - пояснює Новіков.
На думку ЄП, це пояснення – не переконливе. Розробник мав НАПОЛЯГТИ, що таку систему неприпустимо давати в експлуатацію. Мав передбачити, що така система навряд чи буде сертифікована, а якщо й буде, то її використання викличе масу питань.

То есть, заказчик не выполнил своих обязательств - не предоставил сервер, в этом контексте разработчик никак не может быть ответственным за срыв электронного декларирования.
logist
- почему больной умер?
- мы перелили ему 2 группу крови
- но у него же 4я!
- ну, что было под рукой, надо было что-то лить.

Цитата(Егор Динин @ 04.09.16, 13:14) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
заказчик не выполнил своих обязательств

в таком случае разработчик должен официально остановить проект, а не делать костыли, что бы его сдать, тогда бы и таких новостей не было, сразу понятно кто виноват.
XBrut
а в данном случае не просто остановить проект. а объявить пресс-конференцию, на которой представить доказательства умысла/халатности гос.чиновников.
XBrut
необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

П.С.
Куди не кинеш оком стомленим... кругом ххх (ц) Л.Подерв'янський.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.