Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Білет №1
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Программисту > Готовимся к сдаче специалистов по платформе 8 > 1С:Специалист по платформе 8
mister-x
Викладу своє рішення - опер. облік і бух. облік.
Є питання до бувалих по бух. рішенню smile.gif. Зробив я по субк. СрокГодности (тип Дата) спочатку только обороты і провів всі доки. Як виявилось - це не вірний шлях. Забрав я цю галку і ще раз перепровів всі доки. Тепер коли я аналізую залишки по бух. обліку в останній розх. накл. в мене (по цим товарам, що є в цій розх. накл.) по субк. СрокГодности є значення NULL.
Я проставив у всіх док-ах, що врахують ці товари, "срок годности" (це тільки прих.накл., перша розх.накл. їх не включає) і все одно є оці от значення NULL. Вивантаження/завантаження даних робив у пусту базу, залишки перераховував - нічого не змінилось.
В цьому місті
Движение.СчетКт = ПланыСчетов.Управленческий.Товары;
            Движение.СубконтоКт.Номенклатура = ВыборкаСрокГодн.Номенклатура;
            Движение.СубконтоКт.СрокГодности = [b]ВыборкаСрокГодн.СрокГодности[/b]; //буває NULL
            Движение.КоличествоКт = ВыборкаСрокГодн.КоличествоДок;

Ось що в залишках по товарах йогурт малина, крупа манная, молоко "Домик в деревне".



Период = 08.11.2013 23:00:00, тобто залишки аналізувались до останньої розх.накл.

Ось рухи по рахунку товари - ДвиженияССубконто



Чи я щось не розумію чи то якийсь баг?

Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Домовик
по питанню: те що робиться в регістрах, в вісімці можна подивитись безпосередньо в регистрі. А ви через Запит переглядаєте.
В регістрі така ж ситуація?


так, знайшла вже . у регістрі Управленческий теж не записано.
mister-x
я для обходу цікавої ситуації поставив перевірку - в коді розміщено між //ёёё, яку закоментував, оскільки такого не повинно бути
Домовик
тут питання по Запиту у Видатковій вашій. Ви в Запиту звязуєте таблиці Регістру и Документа лише по Товару. А чому не по двом складовим? По Товару і по СтрокуГодності? Адже унікальність товару в регістрі саме цим ознакам, наскільки розумію... залишок треба списувать відповідно, ... аналогічно партійному обліку..

у вас результат вибірки містить по дві позиції на одни товар,(зі строком годності і без), судячи по суммам -це дублі.

Помилка не в коді, помилка в Запиті, на мій погляд.


Але в даній темі важливіша думка программістів працюючих, тож чекаєм на їх відповідь ). що скажуть.
mister-x
Цитата(Домовик @ 13.11.13, 7:08) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
А чому не по двом складовим? По Товару і по СтрокуГодності?

по умові задачі СрокГодности в розх.накл. не задається - товар списується першим із коротшим термін придатності, тому такого зв'язку немає
Домовик
ага. пробачте. не помітила. але з цим поєднанням додається ще одна строка з нульовим значенням строкугодності.

можливо запити по двом таблицям окремо(без об єднання), потім аналізувати..
mister-x
в кого ще які будуть думки?
mister-x
в'їхав, це не баг, а нормальна ситуація, потрібно її враховувати в алгоритмах, тобто код (***)
Списуем = мин(ОстСписать,ВыборкаСрокГодн.КоличествоОстаток);
            Если Списуем=0 Тогда
                Продолжить;            
            КонецЕсли;


***************************
переробив бух.запит в розх.накл.
ВЫБРАТЬ
    ЕСТЬNULL(УправленческийОстатки.СуммаОстаток, 0) КАК СуммаОстаток,
    Док.Номенклатура КАК Номенклатура,
    Док.Количество КАК КоличествоДок,
    Док.Сумма КАК СуммаДок,
    УправленческийОстатки1.Субконто2 КАК СрокГодности,
    ЕСТЬNULL(УправленческийОстатки1.КоличествоОстаток, 0) КАК КоличествоОстаток
ИЗ
    Док КАК Док
        ЛЕВОЕ СОЕДИНЕНИЕ РегистрБухгалтерии.Управленческий.Остатки(
                &Период,
                Счет = ЗНАЧЕНИЕ(ПланСчетов.Управленческий.Товары),
                &Субк,
                Субконто1 В
                    (ВЫБРАТЬ
                        Док.Номенклатура
                    ИЗ
                        Док КАК Док)) КАК УправленческийОстатки
            ЛЕВОЕ СОЕДИНЕНИЕ РегистрБухгалтерии.Управленческий.Остатки(&Период, Счет = ЗНАЧЕНИЕ(ПланСчетов.Управленческий.Товары), &Субк, ) КАК УправленческийОстатки1
            ПО УправленческийОстатки.Субконто1 = УправленческийОстатки1.Субконто1
        ПО Док.Номенклатура = УправленческийОстатки.Субконто1

УПОРЯДОЧИТЬ ПО
    УправленческийОстатки.Субконто2
ИТОГИ
    СУММА(СуммаОстаток),
    МАКСИМУМ(КоличествоДок),
    МАКСИМУМ(СуммаДок),
    СУММА(КоличествоОстаток)
ПО
    Номенклатура

тоді перевірка (***) не потрібна smile.gif
mister-x
щось крім мене, ніхто не аналізує/робить задачі; мабуть, крім мене інші 5 чоловік звідси необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки, на здачу забили...
Sunset1
А можно текст задания привести?
mister-x
тему для цього спеціально створив необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Sunset1
Цитата(mister-x @ 25.11.13, 15:42) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
тему для цього спеціально створив необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки

Там видимо строгие ограничения для тех, кто написал мало постов. sad.gif
mister-x
є альтернативний лінк необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Sunset1
Вот спасибо!
В Ваше решение пока не вникала.
Но на беглый взгляд я бы ввели Счет типа 28.1 в разрезе субконто Товар с количеством и суммой, и забалансовый только количественный "Товары в разрезе сроков годности", с субконто Товары, и Сроки Годности. Себестоимость бы считала обычным средневзвешенным методом, сроки годности списывала бы отдельно, для отчета брала Забалансовый, и присоединяла себестоимость из балансового.
mister-x
Цитата(Sunset1 @ 25.11.13, 23:20) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Счет типа 28.1

для спеціаліста по платформі є конфігурація-шаблон, свої рахунки не потрібно вигадувати, задачу по бух.обліку я вже вирішив, колега таким способом як і я реалізував її на екзамені
Цитата(Sunset1 @ 25.11.13, 23:20) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
сроки годности списывала бы отдельно, для отчета брала Забалансовый, и присоединяла себестоимость из балансового.

це зайве

не потрібно так ускладнювати, рішення набагато простіше
Sunset1
Цитата(mister-x @ 26.11.13, 10:44) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
для спеціаліста по платформі є конфігурація-шаблон, свої рахунки не потрібно вигадувати, задачу по бух.обліку я вже вирішив, колега таким способом як і я реалізував її на екзамені

це зайве

не потрібно так ускладнювати, рішення набагато простіше

Непонятно.
Если поступило Товар1 1 шт 90 грн срок 10.10, потом Товар1 1 шт 110 грн срок 1.10, то если мы списываем 1 шт, то должна списаться 1 шт 1.10 на сумму 100грн. Если их не развести, в разрезе субконто Срок Годности останутся несписанные хвосты себестоимости? Будет же висеть 1 шт +10грн и 1 шт. -10грн без количества?

А, Вы наверно сделали "Признак учета субконто" Суммовой, и выключили сумму по Сроку годности?
Мда, надо как-то отрешиться от реальной жизни, где вряд ли кто-то совал бы новое субконто на 28 счет.
Vofka
Цитата(mister-x @ 26.11.13, 10:44) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
це зайвене
потрібно так ускладнювати, рішення набагато простіше

Вы давно экзаменатором стали? Возможно ваше решение неправильное (это гипотетически), а вы рассказываете другим, что надо делать именно так. Одну и ту же задачу можно решить разными методами. И то, что для вас излишне или сложно - другому может быть понятнее и проще в реализации.
Sunset1
Цитата(Vofka @ 26.11.13, 13:00) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Вы давно экзаменатором стали? Возможно ваше решение неправильное (это гипотетически), а вы рассказываете другим, что надо делать именно так. Одну и ту же задачу можно решить разными методами. И то, что для вас излишне или сложно - другому может быть понятнее и проще в реализации.

Да ладно, все понимают, что после каждой фразы предполагается Имхо.
Тем более, пожалуй, правильное замечание.
Vofka
Цитата(Sunset1 @ 26.11.13, 13:13) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Да ладно, все понимают, что после каждой фразы предполагается Имхо.

Возможно.
mister-x, ничего личного, я бы такое замечание на пост любого участника оставил. Вредный стал bk.gif .
mister-x
Цитата(Sunset1 @ 26.11.13, 12:54) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
А, Вы наверно сделали "Признак учета субконто" Суммовой, и выключили сумму по Сроку годности?

так і є

Цитата(Vofka @ 26.11.13, 13:00) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Вы давно экзаменатором стали? Возможно ваше решение неправильное (это гипотетически), а вы рассказываете другим, что надо делать именно так.

щось ви останнім часом перебільшувати стали (пора у відпустку wink.gif ), в нас тут ведеться дискусія, адже, тільки в дискусії народжуються істини smile.gif

Цитата(Sunset1 @ 26.11.13, 12:54) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Мда, надо как-то отрешиться от реальной жизни, где вряд ли кто-то совал бы новое субконто на 28 счет.

в моїй компанії таким способом успішно реалізували цю задачу на екзамені 5 чоловік, тобто для даного випадку це нормальне рішення

Коди та назви рахунків у конфігурації-шаблоні не мінялись. Так вони не підходять для України, але ми здаємо не спеціаліста по бух-ії, для платформи вони згодяться. Хоча це не заважає вам їх змінювати, якщо у вас вистачить часу.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.