Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: АС "Співставлення реєстру ПН та ЕРПН"
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Уголок бухгалтера > Программы для сдачи отчетности
Ludka
Доброго дня. В додатку 1 наказу ДПСУ від 15 травня 2012р. описується робота АС "Співставлення реєстру податкових накладних та єдиного реєстру податкових накладних (податковий кредит)".
Питання: що це за система, де можна її скачати, чи з якого сайту можна перевірити її функціонал.
Petre
В якому контексті згадується? Якщо не помиляюсь, це - система яку використовують податкові інспекції.
Ludka
1. Адміністрування ПЗ.
2. Детально описується порядок роботи з ПЗ.

А от де взяти це ПЗ я не знаю.
Petre
Не думаю, що можна його знайти у вільному доступі. Та й навіщо воно потрібно платникам податку - те ще питання...
Ludka
Цитата(Petre @ 23.07.13, 15:09) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Не думаю, що можна його знайти у вільному доступі. Та й навіщо воно потрібно платникам податку - те ще питання...

Я перевіряю кожного місяця чи зареєстровані ПН від постачальників роблячи запит в податкову. А судячи з опису роботи програми то отримати запит не забиваючи форму даними, достатньо вибрати покупця, продавця і період податкових накладних.
Petre
Програма - одне. А от розраховувати на отримання доступу до цієї бази даних я б і не мріяв...
Ludka
Цитата(Petre @ 23.07.13, 16:42) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Програма - одне. А от розраховувати на отримання доступу до цієї бази даних я б і не мріяв...

Я вже теж так думаю sad.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.