Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Помогите с РКО
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Пользователю 1С 7.7 > Прочее 1С 7.7
SeraArej
Проблема ось в чому я намагаюсь ввести касу в 1С:Підприємстві 7.7, но в мене винекла проблема з формуванням касової книги, в полі рахунка по видачі коштів неспівпадає з рахунком який був введений в РКО. Тобто коли я заповнив поля аналітики в РКО: "Рахунок"(в мому випадку пробую вести 631 рахунок - розрахунок з вітчизняними постачальниками), а в касовій книзі виводить зовсім другий рахунок 3711. Токож постійно збивається поле операцій після провелення документу.
zetovich
а на проводки смарели?
Курите константу "Выделять авансы"
Vofka
zetovich, мне кажется так не понятно будет. Лучше так написать:

а на правотки смарели?
Курьите канстанту "Видилять овансы"

SeraArej, Вы из Албании?
Basil
Злые icon_cuss.gif вы ребята.
Вам наверное повезло, что вы в школе учили украинский и русcкий языки,
а вот в человека руки до этого не дошли 16000000.gif
Ну а за матчасть 1С - также 2 бала.
SeraArej
Цитата(Basil @ 12.11.09, 10:50) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Злые icon_cuss.gif вы ребята.
Вам наверное повезло, что вы в школе учили украинский и русcкий языки,
а вот в человека руки до этого не дошли 16000000.gif
Ну а за матчасть 1С - также 2 бала.

Ну російської в школі я не вчив, также як і 1С. Просто попросили розібратись на підприємстві а я в ньму взагалі мало що розумію, тому і звернувся до вас, надіючись на те, що тут допоможуть мені чимось, ну а у відповід сама критика. На рахунок проводки я не зрозумів якщо не тяжко поясніть)
Vofka
SeraArej, ну так-то намного лучше! smile.gif
Пишите на украинском, если Вам так удобней!
Vofka
Цитата
На рахунок проводки я не зрозумів якщо не тяжко поясніть)

Ви пробували зробити те, що писав zetovich? Замініть значення константи "Выделять авансы" і спробуйте перепровести РКО
SeraArej
Цитата(Vofka @ 12.11.09, 12:39) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Ви пробували зробити те, що писав zetovich? Замініть значення константи "Выделять авансы" і спробуйте перепровести РКО

Дуже дякую змінив значення "Виділяти аванси" з перечислення Да/Нет на перечислення КасиСчетовРасход і виправело ситуацію)))
Правда повідомлення "Частичная потеря информации" викликала в мене забеспокоїння, чи тут ничого страшного?
Vofka
SeraArej, копію бази перед цим зробили?
Мова йшла про те, щоб змінити значення константи, а не її тип!!! Тобто, якщо вона у Вас стояла "Да", змініть на "Нет"!

Цитата
Дуже дякую

Ще для цього в нас є спеціальна кнопка wink.gif
І ще Вам на майбутнє: пишіть назву та версію конфігурації!!! А то врядчи хто буде допомагати!
SeraArej
Мова йшла про те, щоб змінити значення константи, а не її тип!!! Тобто, якщо вона у Вас стояла "Да", змініть на "Нет"!

Копію зробив)) Но здається нічого страшного не сталося) Ну тип я знайшов де зроби, а де можна змінити значення - наперед сор за дурне запитання просто с 1С я маю справу лише місяць.
Vofka
Да-уж. І тема зовсім не для програмістів. Переїзджаємо...

Цитата
Но здається нічого страшного не сталося)

Раджу зробити як було.

Цитата
а де можна змінити значення

Операции/Константы. Константа "Выделять авансы"
SeraArej
Цитата(Vofka @ 12.11.09, 15:12) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Да-уж. І тема зовсім не для програмістів. Переїзджаємо...


Раджу зробити як було.


Операции/Константы. Константа "Выделять авансы"

Дякую виправив, РКО проводяться так як и мають))) Прийміть вибачення за мою тупість, 1С це не моє))) Ще раз дякую!
SeraArej
Якщо можна допоможіть вирішити ще 1 проблемку) В мене постійно як починаю вводити РКО чи ПКО викидаю помилку "Ненайдено касу с валютою гривня по фирме ***", хоча касу вів я і казалось в довіднику. Чи я далі туплю)))) Наперед дякую)
Vofka
Цитата
Дякую виправив, РКО проводяться так як и мають)))

Будь ласка! Ви zetovich'у дякуйте, я просто переклав його слова smile.gif

Цитата
Прийміть вибачення за мою тупість, 1С це не моє))) Ще раз дякую!

Приходьте ще smile.gif

--

Цитата
Якщо можна допоможіть вирішити ще 1 проблемку) В мене постійно як починаю вводити РКО чи ПКО викидаю помилку "Ненайдено касу с валютою гривня по фирме ***", хоча касу вів я і казалось в довіднику. Чи я далі туплю)))) Наперед дякую)

SeraArej, ну йо-майо. Ми ж тут не телепати. По перше оголосіть з якою конфігурацією працюєте (назву і версію. Якщо не знаєте про що це я зараз - шукайте відповідь по форуму!). По друге: я тему закриваю. Створіть нову тему з цим питанням у відповідному розділі і там опишіть свої дії!!!
Pepe
Цитата(SeraArej @ 12.11.09, 16:14) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Якщо можна допоможіть вирішити ще 1 проблемку) В мене постійно як починаю вводити РКО чи ПКО викидаю помилку "Ненайдено касу с валютою гривня по фирме ***", хоча касу вів я і казалось в довіднику. Чи я далі туплю)))) Наперед дякую)

Має бути створений рахунок для фірми з валютою вашого РКО чи ПКО. Цей рахунок має бути готівковим. Для цого необхідно зняти галку "Безналичный счет", рахунок 301.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.