Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Проектный консультант 1С - фриланс
Украинский 1С форум: всё про 1С 8.3, 1С 8.2, 1С 8.1, 1С 8.0, 1С 7.7 > Общий раздел > Работа > Предложения работы > Разовые работы / удаленка
Bonaqua
Доброго дня!
Я працюю на умовах фрілансу в темах проектного управління, прописування схем та функціоналу, автоматизації діяльності підприємства.
Цією справою займаюся вже 5 років, маю досвід роботи над проектами у Фокстроті та менших компаніях.
Останні 6 років працював головним бухгалтером ТОВ - маю уявлення та розуміння всіх процесів та сфер діяльності підприємства.
1. Якщо у вас виникають питання щодо:
- Запровадження 1С на підприємстві (УТ, УТП, …) або іншого SAP – потрібні вивчення теми, аналіз та консультація.
- Реалізації доробок в базі (Технічні завдання, тестування, інструкції)
- Створення схем та функціоналу
2. Якщо ви шукаєте шляхи альтернативного управління проектами, окрім консалтингової компанії та створення штатної одиниці.
3. Якщо вам потрібна оцінка проекту та його складності, можливості альтернатив та варіанти зменшення вартості.
Звертайтеся до мене, я зможу допомогти! Я не раз в роботі стикався із тим, що замовники-користувачі реально не уявляли того, що саме вони хочуть і навіщо. Тому вони не отримували нормальної ціни за послуги консалтингу. Насправді, майже кожна база несе в собі все необхідне для виконання поставлених завдань – все залежить від точної відповідності задачі та функціоналу.
Я зацікавлений в тому аби робити дешевше ніж консалтингові фірми та не менш якісно.
Якщо вас зупиняє необхідність юридичного оформлення взаємовідносин, я маю змогу провести свої послуги через ТОВ (платник податку на прибуток та ПДВ).
Для інформації прошу звертатися по ЛС.

 i 

Убрана контактная информация
 
logist
Мне вот интересно, а компания Кока-Кола на вас еще не подала в суд, за использование своего бренда в вашей коммерческой деятельности?
А в работе с клиентами вы так же пренебрежительно относитесь к законодательству?
Vofka
А где Кока-Кола?
logist
Цитата(Vofka @ 28.02.13, 22:42) необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
А где Кока-Кола?

необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.