Заказы на доработку 1С (сервис удаленной работы)

Хранилище

База знаний
Бесплатные отчеты, обработки, конфигурации, внешние компоненты для 1С Статьи, описание работы, методики по работе с 1С

Здравствуйте, гость ( Вход | Зарегистрироваться )

> Як розраховується сума податку на нерухомість? Приклад          
Володя Гройсман Подменю пользователя
сообщение 13.07.19, 23:50
Сообщение #1

Живет на форуме
***********
Группа: Пользователи
Сообщений: 20656
Спасибо сказали: 26 раз
Рейтинг: 0

Одним з найбільш поширених запитань з боку платників податків, які отримали повідомлення-рішення про необхідність сплати податку на нерухомість є запитання: Чому саме така сума податку вказана у платіжці?

Розглянемо такий розрахунок на прикладі однієї з найбільш поширених ситуацій, коли фізична особа, яка отримала таке повідомлення, має у власності квартиру у місті Києві загальною площею 80 м2.

Сума податку розраховується наступним чином:

Від 80 м2 (площа квартири) віднімаємо 60 м2 (пільгова площа нерухомості) – дорівнює 20 м2 – це і є базою оподаткування.

Згідно рішення КМДА в Києві встановлено ставку податку в розмірі
1 % мінімальної заробітної плати.

Розраховуємо вартість 1 м2:

3723 грн (мінімальна заробітна плата на 01.01 2018р.) множимо на 1 % (ставка) й отримуємо 37,23 грн.

20 м2 множимо на 37,23 грн – отримуємо суму податку до сплати розміром 744,60 грн.

Слід нагадати, що у 2018 році ця сума становила 480 грн, але, в зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати, відповідно, змінилася сума податкового зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Також, варто зазначити, що згідно з п 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку зменшується:

– для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 м2;

для

– для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 м2;

– для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (квартира + будинок), – на 180 м2

Об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним або прийомним сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей звільняються від оподаткування (пп. «л» пп. 266.2.2 ПКУ).



По материалам: [необходимо зарегистрироваться для просмотра ссылки]

Не нашли ответа на свой вопрос?
Зарегистрируйтесь и задайте новый вопрос.


Ответить Новая тема
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 18.08.19, 7:07
1С Предприятие 8.3, 1С Предприятие 8.2, 1С Предприятие 8.1, 1С Предприятие 8.0, 1С Предприятие 7.7, Литература 1С, Общие вопросы по администрированию 1С, Методическая поддержка 1С - всё в одном месте: на Украинском 1С форуме!